Radawczyk Drugi 36, 21-030 Motycz

Nauczyciele w przedszkolu

Magdalena Babisz – edukacja przedszkolna.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, logopeda , animator oraz instruktor rytmiki. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje ruch i muzykę , inspiracje czerpie z twórczości p. Marii Zofii Tomaszewskiej. W zawodzie pracuje od prawie 10 lat ponieważ pracę rozpoczęłam już na studiach, pracując z dziećmi biorę udział w różnorodnych projektach , wprowadzam również innowacje pedagogiczne.
W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam 😉

Angelina  Chapska –  edukacja przedszkolna.

Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej , szkolnej i opiekuńczej. Nauczyciel z 10 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. W wolnym czasie animator zabaw dla dzieci. Prowadząca warsztaty kreatywne dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Dzieci są dla mnie inspiracją do dalszych działań. Codziennie zaskakują mnie swoją pomysłowością i kreatywnością i napędzają do dalszych działań.

Natalia LipskaWronka:  edukacja przedszkolna.

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, a dwa lata później obroniła tytuł magistra ze specjalności Pedagogiki Marii Montessori i zarządzanie oświatą na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. W ostatnim czasie ukończyła kurs z sensoplastyki – trener I stopnia i szkolenie z paluszkowych rozśpiewanek zdobywając nowe doświadczenie.
Na co dzień ciepła, otwarta, kreatywna i zawsze uśmiechnięta. Szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. Ogromną satysfakcję daje jej możliwość wspierania dzieci w ich rozwoju i obserwacja małych i wielkich sukcesów jakie osiągają. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie inspirując je do
działania, doświadczania i samodzielnego odkrywania świata.
Praca z najmłodszymi daje jej wiele radości, a uśmiech na twarzy dziecka jest, jak sama mówi, najlepszą nagrodą za cały wysiłek, który wkłada w opiekę nad nimi. Aktualnie szczęśliwa mama dwójki dzieci: Szymonka i Lilianki. Interesuje się zagranicznymi produkcjami filmowymi.

Ostatnie wpisy