Radawczyk Drugi 36, 21-030 Motycz

Nauczyciele w przedszkolu

Magdalena Babisz – edukacja przedszkolna.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, logopeda , animator oraz instruktor rytmiki. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje ruch i muzykę , inspiracje czerpie z twórczości p. Marii Zofii Tomaszewskiej. W zawodzie pracuje od prawie 10 lat ponieważ pracę rozpoczęłam już na studiach, pracując z dziećmi biorę udział w różnorodnych projektach , wprowadzam również innowacje pedagogiczne.
W wolnym czasie gram na gitarze i śpiewam 😉

Agata Bielina – edukacja przedszkolna.

Przygotowywując się do wykonywania zawodu nauczyciela, wykształcenie zdobywałam w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, gdzie studiowałam pedagogikę szkolną i opiekuńczą. Kolejnym krokiem były studia podyplomowe z edukacji przedszkolnej. Posiadam  doświadczenie w zawodzie nauczyciela przedszkola oraz pedagoga szkolnego. Praca z dziećmi jest dla mnie przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka. Dbając o wszechstronny rozwój przedszkolaków, wykorzystuję elementy różnorodnych metod pracy m.in.: „Metody Dobrego Startu „Marty Bogdanowicz,  „Metody Ruchu Rozwijającego” Weroniki Sherborne czy elementy M. Montessori.

Wolny czas uwielbiam spędzać podróżując, pływając na basenie, grając w tenisa stołowego, babingtona albo na łyżwach.

Małgorzata Stanikowska – edukacja przedszkolna.

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, trener sensogimnastyki mózgu. W swojej pracy wykorzystuję m.in. elementy pedagogiki M. Montessori, F. Froebla oraz koncepcję Planu Daltońskiego. Jestem zwolenniczką pozytywnej dyscypliny oraz wspierania samodzielności dziecka. W pracy z dziećmi najbardziej cenię ich otwartość na nowe doświadczenia, nieograniczoną kreatywność oraz myślenie abstrakcyjne. Wolny czas poświęcam najbliższym. Uwielbiam oglądać seriale, szczególnie historyczne, a także poczytać dobrą książkę.

Magdalena Sajdak – edukacja przedszkolna.

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, o specjalności: dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dyplomowany terapeuta Integracji Sensorycznej, certyfikowany mediator konfliktów rówieśniczych, szkolnych i oświatowych, uczestnik wielu szkoleń i kursów.
W swojej pracy najchętniej i najczęściej sięgam po metody aktywizujące oraz mobilizujące. Jestem fanką aktywnego zbywania wiedzy, wychodzenia poza schematy i kreatywnego podejścia do problemu. Na zajęciach sięgam po elementy „Dziecięcej matematyki” Edyty Gruszczyk- Kolczyńskiej, pedagogiki Marii Montessori oraz F.Froebla. Uważam, że bardzo ważne jest indywidualne podejście do każdego dziecka i jego wszechstronny rozwój. Moim celem jest nie tylko rozwijanie talentów dzieci ale także pomoc w przezwyciężaniu trudności, tak aby rozwijały się w poczuciu bezpieczeństwa czerpiąc radość z bycia dzieckiem.