Radawczyk Drugi 36, 21-030 Motycz

Drogi Darczyńco, Droga Darczyńczyni!

Weekend Cudów, czyli weekend przekazania prezentów Rodzinie za nami.

Dzięki Tobie mogliśmy kolejny raz odwiedzić i wesprzeć tysiące najbardziej potrzebujących.

Pomagając Rodzinom, niosąc razem mądrą pomoc, zmieniamy nie tylko ich życie, ale też często również nasz świat.

Pozwalamy sobie na zatrzymanie, popatrzenie na innych z nadzieją i większą empatią. Bo przecież zmieniając wiele małych światów, zmieniamy nasz wspólny świat!

Dziękujemy, że jesteś i że pomagasz zmieniać świat na dobre.

Relacja wolontariuszki ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki:

Rodzina była bardzo zaskoczona ilością otrzymanych paczek. Najmłodsza Zosia była w szoku na informacje, że paczek jest „aż 30”. Każde wnoszone pudełko wywoływało wiele emocji, ale najwięcej pojawiło się przy rozpakowywaniu. Najmłodsze dzieci nie mogły wyjść z podziwu z otrzymanych prezentów. Pani Ewelina była bardzo zaskoczona a w oczach szkliły jej się łzy. Zosia z Luizą z zaciekawieniem czytały podpisy dzieci na jednym z pudełek i zachwycały się jakie piękne imiona mają dzieci, które przygotowały im paczkę. Luiza z radością otworzyła pudełko, w którym znajdował się wymarzony komplet koralików. Dziewczynki później dzieliły się otrzymanymi przepięknymi maskotkami. Dawid w drugim pokoju rozpakowywał kolejne paczki, które nie zmieściły się w jednym pomieszczeniu. Dużym zaskoczeniem dla rodziny były aż dwa laptopy. Pani Ewelina była zszokowana ogromem otrzymanej pomocy. Najstarsza Maja nie kryła wzruszenia, bardzo ciężko było jej opanować płacz. W rodzinie widać jak bardzo zżyci są ze soba. Paczka wywołała wiele pozytywnych uczuć, ale jeśli ktoś płakał nagle wszyscy podążali za ta osoba by ją wesprzeć, to było najpiękniejsze doświadczenie.

Słowo od Wolontariusza

Bardzo dziękuję, że zdecydowali się Państwo wziąć udział w tej edycji Szlachetnej Paczki. Dzięki takim ludziom jak Wy możemy wspólnymi siłami zmienić życie wielu rodzin na lepsze. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo spokoju, życzliwości i uśmiechu przy rodzinnym stole. Niech Boża Dziecina opiekuje się Wami, a kolejny rok przyniesie wiele dobrych i radosnych chwil.

Zachęcamy również do przeczytania naszego Raportu o Biedzie.

Jeszcze raz dziękujemy.

Wszystkiego dobrego!
Zespół Szlachetnej Paczki

Comments are closed.